“Roketsan” Ülkemizde Roket, Füze Tasarımı Yapan Gururumuz Roketsan A.Ş-Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » “Roketsan” Ülkemizde Roket, Füze Tasarımı Yapan Gururumuz Roketsan A.Ş-Teknovia

“Roketsan” Ülkemizde Roket, Füze Tasarımı Yapan Gururumuz Roketsan A.Ş-Teknovia

24 Nis 2016 tarihinde yayınlandı

Roketsan, Savunma Sanayii İcra Komitesi kararı ile “ülkemizde roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider bir kuruma sahip olunması” amacı ile 1988 yılında kurulan Gururumuz Roketsan A.Ş’yi sizler için Teknovia farkıyla incedik. Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia Her Cumartesi Saat 12:00‘de Kanalınız AkitTv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ