Aileyi İfsad Eden Sözleşmeler, Aile ve Gelecek Sema Maraşlı, Muhammet Binici ile Söz Meydanı

Ana Sayfa » Programlar » Aileyi İfsad Eden Sözleşmeler, Aile ve Gelecek Sema Maraşlı, Muhammet Binici ile Söz Meydanı

Uzun zamandır ekranlara ara veren Eğitimci Yazar Sema Maraşlı Her Pazartesi TV5 ekranlarında saat 22’de canlı olarak yayınlanan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının konuğu oldu. Son zamanların en fazla izlenen programda aileyi uçurumun eşiğine getiren sözleşmeler konuşuldu. Aile yapısını ifsad eden toplumu yozlaştıran bu sözleşmelerle mücadele yolları ve çözüm önerilerini kamuoyunun dikkatine sundu. İşte Ayrıntılar;

Uzun zamandır ekranlara ara veren Eğitimci Yazar Sema Maraşlı Her Pazartesi TV5 ekranlarında saat 22’de canlı olarak yayınlanan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının konuğu oldu. Son zamanların en fazla izlenen programda aileyi uçurumun eşiğine getiren sözleşmeler konuşuldu. Aile yapısını ifsad eden toplumu yozlaştıran bu sözleşmelerle mücadele yolları ve çözüm önerilerini kamuoyunun dikkatine sundu.

Programda dikkati çeken konu başlıkları özetle şöyle;

-İstanbul Sözleşmesi nedir? ne değildir?

-Süresiz Nafaka

-İftiralar

-Genç Evlilerin Bitmek Bilmeyen Çilesi

-Çocuk Haczi, Velayet

-6284 no.lu yasa

-Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ile Ne Amaçlanıyor?

Hepsi ve Daha Fazlası İçin Çok Tıklanan Çok İzlenen

PROGRAMI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ