Airshow 2016 Hava Teknolojileri – Teknovia 22. Böüm

Ana Sayfa » Programlar » Airshow 2016 Hava Teknolojileri – Teknovia 22. Böüm

Türk Mühendislerinin Azmi ve Başarısı Sınır Tanımıyor. Teknovia Bu Hafta Hava Teknolojilerini Ekranlara Getiriyor. “İstikbal Göklerdedir” “Türk Mühendislerinin Azmi ve Başarısı Latenahi Uzayda Sonlanacaktır” – İyi Bir Pilot Nasıl Yetişir – Pilotlar Hakkında Tüm Bilinmeyenler – Bir Uçağın Yaşam Öyküsü – Kumaşın Nano Teknolojiyle Geldiği Son Nokta! – İnsanların Dinlenmeye İhtiyacı Olur da Uçakların Olmaz mı? Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’ nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’ da

 

29 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

 

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ