Akıl Oyunları – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Akıl Oyunları – Teknovia

ÜMRANİYE BELEDİYESİ AKIL OYUNLARI FESTİVALİ” İLE AİLELERİ, GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI BİR ARAYA GETİRDİ. ÇOCUKLARIN ZİHİNSEL GELİŞİMİNİ DESTEKLEMEK, KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTMAK, HIZLI VE DOĞRU KARAR VERME BECERİLERİNİ GELİŞTİRMEK AMACIYLA ATAKENT KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN AKIL OYUNLARI FESTİVALİ’NE 21 ORTAOKULDAN 272 ÖĞRENCİ KATILDI. GELECEKTE TÜRKİYE’YE YÖN VERECEK ÇOCUKLARIMIZ HEM EĞLENDİLER HEMDE ZİHİNLERİNİN SINIRLARINI ZORLADILAR.

15 May 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ