Astronot Muhammed Ahmet Fares – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Astronot Muhammed Ahmet Fares – Teknovia

BTM’NİN BİLİM VE EĞLENCE DOLU ETKİNLİKLERİ HIZLA DEVAM EDİYOR. BURSA’DA BİLİMİN KONUŞULMASINI SAĞLAYAN BURSA BİLİM VE TEKNOLOJİ MERKEZİ BU KEZ MACERA DOLU BİR GECE ETKİNLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. KANADA’DAN GELEN VE TÜRKİYE’DE İLK KEZ BTM’DE SERGİLENEN FACİNG MARS SERGİSİ’NDE GERÇEKLEŞEN ‘BİLİMSEL GECELEME-MARS’ ETKİNLİĞİNE SURİYELİ ASTRONOT MUHAMMED A. FARİS’DE KONUK OLDU. 10-14 YAŞ ARASINDAKİ KATILIMCILAR ASTRONOT FARİS’İN ANLATIMI İLE UZAYIN DERİNLİKLERİNE KEŞFE ÇIKTILAR

15 May 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ