Balistik Teknolojide Nurol Teknoloji ile Gelinen Son Nokta – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Balistik Teknolojide Nurol Teknoloji ile Gelinen Son Nokta – Teknovia

Oluşumu ve vizyonu ile dünyada gelişen malzeme içerikli teknolojileri takip eden, uygulayan, geliştiren ve bunları Türkiye’ye kazandırmayı hedefleyen, Bu maksatla en son teknoloji, altyapı ve laboratuvarıyla sistemli ArGe faaliyetlerini yürüten, nano teknoloji, yeni malzemeler ve ileri süreçler konusunda başarılı bir şekilde araştırmasını sürdüren, ,savunma sanayii, metalürji ve kimya gibi farklı sektörlerin ihtiyaçlarına kendine özgü çözümleriyle, müşteri memnuniyeti odaklı olarak yanıt veren, Emniyet Mensuplarımızın, Ordumuzun Hatta Dış Ülkelerin Silahlı Kuvvetlerinin Canını emanet ettiği #Nurol Teknolojiyi Sizler için inceledik

 

15 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ