Barış Pınarı Harekatı’nın Tüm Detayları! – SÖZ MEYDANI

Ana Sayfa » Programlar » Barış Pınarı Harekatı’nın Tüm Detayları! – SÖZ MEYDANI

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu “Söz Meydanı” Programı’nın Bu Haftaki Konukları  İnsan ve Toplum Bilimleri Uzmanı – Doç. Dr. Süleyman Doğan  ASSAM Strateji ve Güvenlik Uzmanı – Ali Coşar  Savunma Ekonomisi Uzmanı – ASSAM Üyesi – Yakup Evirgen  Gazeteci, Yazar Emekli Binbaşı – Suat Gün Söz Meydanı Programının Bu haftaki Konuları  Türkiye’nin Suriye’ye Müdahalesinden Sonra ABD, Rusya ve Avrupa’nın Tutumu Hangi Yönde Olacak?  Mülteciler Türkiye İçin Tehlike Arz Ediyor mu?  Büyük İsrail Projesi Çökertilebilir mi?  Ortadoğu’daki Karışıklık Neden Bitmiyor?  Doğu Akdeniz’deki Enerji Keşifleri ve Türkiye.. Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Söz Meydanı Programında İyi Seyirler!.. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ