Bilim Adamları Haklı Çıktı!.. Onların Haklılıkları İlk kez Söz Meydanı Programında Yer Aldı!..

Ana Sayfa » Haberler » Bilim Adamları Haklı Çıktı!.. Onların Haklılıkları İlk kez Söz Meydanı Programında Yer Aldı!..

Dünya Televizyonlarında İlk Kez Gündeme Geldi ve Aynı Gün DSÖ Karar Aldı. PCR TESTLERİNDE DÖNGÜ FAZLA…

Bilim Adamları Haklı Çıktı!.. Onların Haklılıkları İlk kez Söz Meydanı Programında Yer Aldı!..

Her Hafta TV5 Ekranlarında Saat 22’de Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programı Bir İlke Daha İmza Attı. İşte Ayrıntılar…

PCR Testleri için DSÖ Dr. Christian Drosten protokolünü kabul etti ve tüm Dünya’ya da Dr. Christian Drosten hazırladığı protokoldeki PCR testlerinde 45 Ct- döngüyü kullanmayı tavsiye etti.

Ancak DSÖ’nün 17 Ocak 2020 tarihinde kabul ettiği protokoldeki 45 döngünün (then 45 cycles of) dünyada pozitif vakaları fazla gözterdiği açığa çıktı.  Protokolü hazırlayan Dr. Christian Drosten hakkında ise dava açıldı. 

SALGIN SÜRECİNDE DÜNYA’DA BİR İLK GERÇEKLEŞTİ

Muhammet Binici ile Söz Meydanı programında konu uzmanlarına soruldu..

İŞTE ÇOK TIKLANAN ÇOK İZLENEN O VİDEO

DSÖ GERİ ADIM ATTI

Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında bilim adamlarının açıklamasından sonra DSÖ geri adım atarak  PCR TESTLERİNDEKİ 45’LİK DÖNGÜNÜN düşürülmesi için bir öneri yazısı hazırladı ve bu kez DSÖ tüm dünya ile yeni tavsiyesini paylaştı. TESTLERDE DÖNGÜ FAZLA..

DSÖ’nün paylaşım linki;

https://www.who.int/news/item/14-12-2020-who-information-notice-for-ivd-users

5g Virüs News – Platformu’da konuyu attığı twit ile kamuoyunu bilgilendirmişti.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ