Bu Buluşu, Abdullah Çoban Değil de Abdullah Je Perds Yapsaydı Herkes Duyardı – Muhammet Binici

Ana Sayfa » Haberler » Bu Buluşu, Abdullah Çoban Değil de Abdullah Je Perds Yapsaydı Herkes Duyardı – Muhammet Binici

Bilim Adam Prof. Dr. Abdullah Çoban’ın Covid-19 karşı geliştirdiği serumu anlattığı canlı yayın programın her anım dop doluydu.

İşte o anlardan birinde şu diyaloglar yaşandı..

Abdullah Çoban: Benim Buluşumda patent istiyorlar proje istiyorlar. Covid-19 (koronavirus) çıkalı sayılı günler olmuş ne zaman patende müracaat edeceksiniz ne zaman patent alacaksınız..

Muhammet Binici: Merak ettiğim bir konu var. Çin’den gelen ilacın projesi yazılmış mı ?

Abdullah Çoban: Bakın benim geçen konuşmamın altına yazmışlardı. Bunu söyleyen Abdullah Çoban değil de Abdullah Je Perds olsaydı. Herkes duyardı diyorlar. Sıkıntımız burada..

Ben şöyle ifade ediyorum bunu.. “Ev danası öküz olmaz” diyorlar. Bizim Atasözümüz bu.. Artık bırakın bu milletin ev danası öküz olsun da şu millete hizmet edelim.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ