Bu Filmde Müslümanlar Potansiyel Tehdit Olarak Lanse Edilip, Algıyla Bir Çocuğun Ölümü Meşrulaştırılıyor!…

Ana Sayfa » Haberler » Bu Filmde Müslümanlar Potansiyel Tehdit Olarak Lanse Edilip, Algıyla Bir Çocuğun Ölümü Meşrulaştırılıyor!…

Algı ile Dünyayı Nasıl Yönetiyorlar?
Daha öncede oyunlardaki subliminal mesajlarla çocuklarımızın beynini nasıl kodladıklarını ekranlara getirmiştik. Bu kez işin boyutu çok daha büyük 2014 ABD yapımı film; Bir keskin nişancının otobiyografisini konu alıyor. American Sniper (Amerikan Keskin Nişancı) kitabından filme uyarlanmış. Tüm Müslümanların potansiyel terörist olarak lanse edildiği ve Ortadoğululara karşı faşistçe bir yaklaşımın sergilendiği filmde, yoğun bir şeklide Amerikan milliyetçiliği işlenmekte. Filmin Müslümanlara ve Araplara karşı ırkçı etkisini sosyal medya üzerinden atılan mesajlarda da yüzünü gösterdiğine şahitlik ediyoruz.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ