Bu Hafta Söz Meydanı Enine Boyuna Aile Meselelerini Masaya Yatırdı!..

Ana Sayfa » Programlar » Bu Hafta Söz Meydanı Enine Boyuna Aile Meselelerini Masaya Yatırdı!..

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Bu Hafta Enine Boyuna Aile Meselelerini Masaya Yatırdı.. İşte Ayrıntılar

Programda Muhammet Binici’nin sorularını yanıtlayan Prof. Dr Sefa Saygılı; Aile birliğinin sarsılma nedenleri ve Türkiye’de boşanmanın artması ve evlilik oranının düşmesinin ardındaki psikolojik nedenleri bir bir sıraladı. 

Aile Birliğinin Sarsılma Nedenleri 

Türkiye’de Boşanmanın Sebepleri

Emekli Aile Hakimi, Avukat Erdoğan Güney‘in açıkladığı evlenme ve boşanma oranları ise aile birliği üzerindeki kara bulutların dağılması için yeni çözüm yolları aranması gerektiğini bir kez daha gözler önününe serdi.

Ayrıca Güney Türkiye’de ünlülerin davalarından da örnekler göstererek Türkiye’deki en kısa evliliğin iki gün olduğunu Türk televizyonlarında ilkkez TV5’te açıkladı. 

İşte Evlenme, Boşanma Oranları 

Türkiye’nin En kısa Evliliği

Türkiye’nin En Kısa Evliliklerinden Hande Ataizi Ayrılma Nedeni!..

Tuba Altıntop Rafet El Roman Velayet Davasını Neden Uzun Sürdü işte detaylar

Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi Anayasa Hukuku Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Adnan Küçük programa skype ile bağlandı.
İstanbul Sözleşmesi’nin felsefesini ve 18 yaş altı kadınlarına bakış açısısı ile ilgili anlatımları uzun bir süre gündemden düşmeyeceğe benziyor…

İşte sizin için seçtiklerimiz…

İstanbul Sözleşmesinin Temel Felsefesi

Bir Başka Açıdan İstanbul Sözleşmesi 

İstanbul Sözleşmesinin 18 Yaşın Altındaki Kadınlara Bakış Açısı 

Avukat Faruk Keleştimur Aile üzerindeki sorunların; ahlak değerler silsilesi psikolojik zemin ve etüd ile çözülebileceğini vurguladı.. Kağıt üzerinde kalan uygulamaların ise işe yaramayacağının altını çizdi.. 

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ