Çağımızın tehdidine karşı kolları sıvadı

Ana Sayfa » Basından » Çağımızın tehdidine karşı kolları sıvadı

Çağımızın tehdidine karşı kolları sıvadı

AK Parti İstanbul 1.Bölge milletvekili Aday Adayı Muhammet Binici, projelerini açıkladı. Binici’nin projeleri arasında en çok dikkat çeken, çağımızın problemi olarak adlandırılan teknoloji ve sosyal medya bağımlılığına karşı mücadele oldu.

 

AK Parti İstanbul 1.Bölge milletvekili Aday Adayı Muhammet Binici projelerini açıkladı. Binici’nin projeleri arasında en dikkat çekeni ise çağımızın en büyük tehditlerinden teknoloji ve sosyal medya bağımlılığına karşı mücadele oldu. Bugüne kadar onlarca okulda 85 binden fazla öğrenci ve velisi ile buluşan Binci mücadelesini daha ileri noktaya taşımak için destek istiyor.. Muhammet Binici’nin diğer projeleri de yine gençleri merkeze alıyor.. İşte Muhammet Binici’nin projeleri

 

Dava Arkadaşlarım,
Aziz milletim;
Sizlerin haykıran sesi, işiten kulağı ve gören gözü olmak üzere çıktığım bu yolda, elbette en önemli hedeflerimden birini de projeler oluşturacak..
Yaklaşık 10 yıldır sıcak siyasetin içinde, meydanlarda, alanlarda koştururken, nasıl milletimize hizmeti esas almışsak, sizlerin desteği ile Meclis’e gittiğimizde de bu projeleri çok daha ileri noktalara taşıyacağız.
NELER YAPTIK?
Kamuoyunu bilinçlendirmek için onlarca TV programı
Teknolojinin doğru ve etkin kullanımı için ‘Teknovia’ programı
Ümmet bilincini oluşturacak ‘Kardeşlerimiz’ programı
Dev projelerin tanıtımında gönüllü mücadele
Tarihimize ışık tutmak için ‘Yakın mercek’ programı
Ülkemizin en kritik seçimlerinden biri olan referandum sürecinde evet ve hayır oylarının arasındaki farkın 3 katı kadar seçmene ulaşıp evet oylarına pozitif etki sağlayan ‘Referanduma doğru’ programı
Çeşitli Sivil toplum örgütüyle ortak faaliyetler
Şimdi ise aylardır sürdürdüğüm “Teknoşenlik” konferanslar dizisiyle 85 bin öğrencimize ulaştık.. ‘Teknolojinin çocuklar üzerindeki etkileri’, ‘Sosyal medya’, ‘Sosyal yaşam’, ‘Mobil Dünya’, ‘Gençlik’, ‘Oyunlardaki gizli şiflereler’ ve ‘İslamofobi’ gibi konularda yavrularımızı uyardık.
Sayın Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle günümüzde gençlerimizi tehdit eden bu en büyük tehlikeye karşı yavrularımızın dikkatini çektik..
Velilerimizin de katıldığı programlarımızda kimi zaman ağladık, kimi zaman güldük..
Ancak onlarca okulda verdiğimiz konferanslarda karşılaştığımız manzaralar bu meselenin ne denli ciddi ve tehlikeli bir boyuta ulaştığını da bizlere göstermiş oldu..

NELER YAPACAĞIM?
Şayet sizlerin desteği ile Meclis’e gidebilirsem, bu tehlikenin bertaraf edilmesi için özel olarak çalışacağım..
Çağımız iletişim ve medya çağı..
Ancak bu, doğru ve bilinçli kullanılmadığı zaman nesillerin faciasına yol açabiliyor..

-Şuurlu nesiller,
– Bilinçli toplum,
– Kontrollü teknoloji,
– Kalpleri ortak çarpan bir ümmet için daha büyük adımlar..
Her alanda Yerli ve Milli duruşu, teknoloji, proje ve insan yapısını temel alan yaklaşımla, ileri daha ileri adımlar için desteğinizi istiyorum..
Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ