Çocuklarımızın Ahlakını Bozmaları İçin Bunları Kim Yada Kimler Finanse Ediyor?

Ana Sayfa » Programlar » Çocuklarımızın Ahlakını Bozmaları İçin Bunları Kim Yada Kimler Finanse Ediyor?

Akit Tv’de Yayınlanan Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Genç Görüş Programında Gaga Bulut ile alakalı gözden kaçan bir detay Genç Görüşün gözünden kaçmadı.. 1 Şubat 2018’de evine haciz gelen tek bir eşyası, beş kuruşu kalmayan Gaga Bulut, 9 ayda sokaklarda yaptığı her röportaj için 100 ya da 200 TL’yi verecek parayı kim ya da kimlerden temin etti. Ahlak deformasyonu için hangi grup ya da guruplar bu tür organizasyonları destekliyor?

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ