Dilipak: Milli Çalışmalara Öncelik Verilirken Yabancı Lobi Faliyetleri Filtreden Geçirilmeli – Söz Meydanı

Ana Sayfa » Haberler » Dilipak: Milli Çalışmalara Öncelik Verilirken Yabancı Lobi Faliyetleri Filtreden Geçirilmeli – Söz Meydanı

21.03.2020 Cumartesi günü Youtube Kanalından canlı yayın yapan Muhammet Binici’nin hazırlayıp sunduğu SÖZ MEYDANI programına konuk olan Gazeteci, Yazar Abdurrahman Dilipak: Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğinin altını çizerek alınması gereken önlemleri bir bir anlattı ve gelecek projeksiyonlarıyla ilgili uyarılarda bulundu.

İşte onlardan sadece birisi..

Dilipak: Milli Çalışmalara Öncelik Verilirken Yabancı Lobi Faliyetleri Filtreden Geçirilmeli

“Milli çalışmalar alanında hemen bir komitenin oluşturulup, üzerinde herkesin çalışması lazım. Geleneksel tıp alanında en az şu anda bana bizim “ASAM” da ki Araştırma merkezine başvuruda bulunan 7 tane başvuru var. Biz şu sorunları hemen çözebiliriz. Bunları test edelim.

Yalçın Koçak’ın geçen gün kafasının tası atmış. Bana demiş mikrop aşılayın. Ben kendi ilacım ile kendimi tedavi edeyim. Siz illa ABD’den onay bekliyorsanız, gelmeyecek. İnsanlar hayatlarını kaybediyor. Bana mikrop verin ben kendimi tedavi edeyim. Bende başarılı olduğunu gördükten sonra siz ölümüne terk ettiğiniz kişilere bu ilacı verin. Bunu biz size de satmak istemiyoruz. İhaleye de girmeyi istemiyoruz. Biz sadece insanlar yaşasın diye …

Bakın böyle bir durumla da karşı karşıyayız. Öyle bir şey ki; Yanıltıcı kampanyalara reklamlara karşı mecliste yasa maddesi geçireceğiz diyorlar. Bunlar, yani öyle bir şey yapabilirler ki; Suret-i Hak’tan gözüken bir takım lobiler devriye girebilir. Uluslararası ilaç lobileri, Uluslararası gıda lobileri devreye girip taşları serbest bırakıp köpekleri sokağa salabilirler.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ