GENÇ ZİHİNLERİ ELE GEÇİRMEYE TÜM SİLAHLARIYLA GELİYORLAR – Teknovia FRAGMAN

Ana Sayfa » Haberler » GENÇ ZİHİNLERİ ELE GEÇİRMEYE TÜM SİLAHLARIYLA GELİYORLAR – Teknovia FRAGMAN

Dünyayı Gerçekler Değil, “3T ve 1B”deki Algılar Yönetiyor

Teknovia Bu Hafta Televizyon Tablet Telefon ve Bilgisayardaki Algıları Mercek Altına Alıyor – Teknovia

– ZAMANIMIZIN BÜYÜK BİR DİLİMİNDE YER ALAN TELEVİZYON, SİNEMA, BAŞINDAN AYRILAMADIĞIMIZ BİLGİSAYARLAR, TABLETLER, ELİMİZDEN DÜŞÜRMEDİĞİMİZ AKILLI TELEFONLAR VASITASI İLE BİLİNÇALTI MESAJLAR GENÇ BEYİNLERE NASIL SERVİS EDİLİYOR?

-3T ve 1B ile (Televizyon, Tablet, Telefon, Bilgisayar) Genç Beyinler Neden Kodlanıyor?

-Tarihi Gerçeklikleri Nasıl Çarpıtıyorlar?

-Dini Değerlerimizi Neden Yıpratmak İstiyorlar?

-Neden Türkiye’nin Üzerine Algılar Bu kadar Yoğun İşleniyor?

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovi’da

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ