Hayal Kumbarama İlk Kuruş Projesi – Genç Görüş

Ana Sayfa » Programlar » Hayal Kumbarama İlk Kuruş Projesi – Genç Görüş

Hayal Kumbarama İlk Kuruş Projesi – Genç Görüş Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu “Genç Görüş” Programı’nın Bu Haftaki Hayal Kumbarama ilk Kuruş Bölümüne • Abdülhak Hamit Ortaokulu Müdürü – Haşim Albayrak • Psikolojik Danisman Siber Suclarla Mucadele Platformu Üyesi – Sumeyra Güler Özsoy • Aile Hekimi Dr. İnanç Sargın • Coğrafya Öğretmeni Özel Başar Anadolu Lisesi Okul Müdürü – Ersan Karaismail Ebrar Nur Yüzer Kabataş Erkek Lisesi TEOG Türkiye 1.si Rumeysa Çelik Avrupa Tekvando Şampiyonu Aykut Poyraz Veli – Okul Müdürü Aile Hekimi Dr. İnanç Sargın Özel Başar Anadolu Lisesi Okul Müdürü – Ersan Karaismail Katılım Sağladı. Genç Görüş Olarak; Hayallerini Kuruş Kuruş oluşturdukları hayal kumbasında biriktiren, Biriktirdikleri Hayallerini Yurdu Milleti ve Tüm İnsanlığa Faydalı Olabilmek İçin gerçekleştiren Abdülhak Hamit Ortaokulu’nun Katma Değeri Yüksek Öğrencilerinin Başarı Hikayelerini Ekranlarınıza Taşıyoruz. Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Genç Görüş Programında İyi Seyirler!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ