Hidrojen ve Elektrik ile Çalışan Milli/Yerli Araç – MMG – Robotic Kodlama – Teknovia 78 Bölüm

Ana Sayfa » Programlar » Hidrojen ve Elektrik ile Çalışan Milli/Yerli Araç – MMG – Robotic Kodlama – Teknovia 78 Bölüm

Dünyadaki ve Türkiye’deki en son teknolojik gelişmeleri ekranlara getiren “Teknovia” bu hafta da dopdolu. “Teknovia”da bu hafta,

– Robotik kodlama eğitim metaryalleri ve önemi!..

– Ar-ge ve inovasyon konusunda Mimarlar ve Mühendisler Grubunun faliyetleri neler? Konuğumuz MMG Gebel Başkan Yardımcısı Yakup Güler ve MMG Genel Başkanı Osman Balta

– Başarıya doymayan bir ekip Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrencileri “Yıldız Teknopark”ta yaptıkları ‘Hidrojen’ ve ‘Elektrikle’ Çalışan Yerli ve Milli ‘hibrit’ Araç Görenleri Büyülüyor!..

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’da KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!.. İyi Seyirler!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ