İstanbul’un Yeni Havalimanında Ufuk Gözüktü – Teknovia 22. Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » İstanbul’un Yeni Havalimanında Ufuk Gözüktü – Teknovia 22. Bölüm Fragman

Proje İlk Günden Hangi Nedenlerle Engellenmeye Çalışıldı? 3. Havalimanı Projesi Hangi Uluslararası Güçlerin İşine Gelmiyor? Teknovia İstanbul’un Yeni Havalimanının Üzerindeki Sis Perdelerini Kaldırıyor. 3.Havalimanını Diğer Havalimanlarından Ayıran Özellikler Neler? 3. Havalimanının Açılmaması İçin Hangi Oyunlar Oynandı? Hangi Spekilasyonlar Yapıldı? Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak Tüm Gerçekleri Açıklıyor. Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğü Teknovia Kanalınız AkitTv’de

 

20 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ