Karayel insansız Hava Aracının Üstün Özellikleri – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Karayel insansız Hava Aracının Üstün Özellikleri – Teknovia

Keşif ve gözetleme yapmak amacıyla , NATO’nun ‘Sivil Hava Sahasında Uçuşa Elverişlilik’ Standardı STANAG-4671’e göre tasarlanan , sistematik hata emniyeti, özgün 3’lü yedekli dağınık aviyonik mimariye sahip, alüminyum ağ örgüsü sayesinde, yıldırım koruma özelliğini üzerinde barındıran, Soğuk hava şartlarında ‘Buz Giderme Sistemi’ni otamatik çalıştıran, en önemlisi tamamen yerli üretim olan İnsansız Hava Aracı Karayel’in Üstün Özelliklerini sizler için inceledik.

 

15 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ