Katiline “Hello Brother” (Merhaba Kardeşim) Diyebilmek!..

Ana Sayfa » Programlar » Katiline “Hello Brother” (Merhaba Kardeşim) Diyebilmek!..

Katiline “Hello Brother” (Merhaba Kardeşim) Diyebilmek!..
Yeni Zelanda Saldırısında Şehit Olan 51 Şehidimizin Anısına Saldırının Yıldönümüne Tam 51 gün kala geri sayım Başlıyor. Ve tüm Dünya’ya Dünya Barışı için 51 Dk’lik Programda Hello Brother Merhaba Kardeşim Diyoruz.
Muhammet Binici Soruyor!..
 Yeni Zelanda Cami Saldırısında Şehit Olan Zekeriya Tuyan’ın Kardeşi Yahya TUYAN
 Filistin Ziyaretinde İslam’a Dair Ön Yargıları Kırılarak Müslüman olan Sunucu ve Yapımcı Lauren Booth
 Uluslararası Bilgi ve Algı Derneği Bilim Kurulu Üyesi, Yazar, Dr. Senai Demirci
 Uluslararası Bilgi ve Algı Derneği Başkanı Ömer Lütfi Türkmenoğlu
Cevaplıyor.

Ayrıca İslam Karşıtı Söylem ve Siyasetiyle Bilinen ve Bir Partinin Üyesi iken İslam’ın Neden Bu Kadar Hızlı Yayıldığını ve Neden Bu kadar İnananı Olduğunu Araştırmak İçin Yola Çıkıp 1 Yılda İslam’ın Etkisi Altında Kalan ve Müslüman Olan Arnoud van DOORN Programa Telefon Bağlantısı ile Katılıyor

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici ile Yayın Özel’de

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sundugu Yayın Özel
Cuma 18:00 de Tv5’de

Destek İçin Kanalımıza Abone Olmayı İhmal Etmeyiniz!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ