Küresel Çeteler Neyi Amaçlıyor? Great Reset Ne Anlama Geliyor?

Ana Sayfa » Programlar » Küresel Çeteler Neyi Amaçlıyor? Great Reset Ne Anlama Geliyor?

Her Pazartesi 22’de Tv5 ekranlarında yayınlanan eğitimden aileye, siyasetten ekonomiye toplumsal meseleleri gündem yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının bu haftaki konuğu usta Gazeteci Program Yapımcısı ve Sunucu Mehmet Ali Önel oldu. Küresel projelerin ve akıl oyunlarının perde arkasının anlatıldığı program salgın sürecinde üstü örtülen gerçekleri de gün yüzüne çıkardı. İşte Ayrıntılar.

SAĞLIK POLİTİKALARINI KİM OLUŞTURUYOR? NE AMAÇLIYOR?

Mehmet Ali Önel: Dünyanın sağlık politikalarını oluşturan bir yapı var. Bu Yapı küresel çetenin aslında bir alanı!..Görünürde Anthony Fauci var. Bill Gates var. Dünya Sağlık Örgütü var. Bu üçlü Aralık ayında virüsle ilgili dünyayı yanılttılar.Arkasından virüs bütün dünyaya yayıldıktan sonra Küresel çapta korkunç bir senaryo ortaya koydular.İnsanları korkuttular. İnsanları sindirdiler. Bütün ülkelerin sağlık politikaları ele geçirdiler ve bir tek formül öne sürdüler. 

EĞER AŞI OLURSANIZ!..

 Eğer aşı olursanız bununla kurtulursunuz dediler.Peki aşıyı çalışan kim? Aşıyı üreten kim?Yine aynı yapı.. yine aynı çete diyeceğim!.. Artık çete demekte de mahsuru yok.  

BAKARA SURESİ 205. AYET 

“O yönetimi ele geçirdiği zaman arzı bozmaya toprağı ürünü ve nesli yani soyu helak etmeye çaba harcar.     Allah Evrensel düzeni bozan bozguncuları sevmez”Bakara Süresi 205. Ayet Bu ayet bugün yaşananları.. bugün insanlığı bir yerlere götürmeye çalışan o çeteyi aslında bir anlamda ifşa ediyor.  

BUNLARIN DERDİ KIYAMET DEĞİL

  Bunların derdi Kıyamet değil. Bu küresel çetenin asıl derdi!. Dünyada tek bir çatı altında bir dünya devleti kurmak.O dünya devletinin tek bir dini tekbir yönetimi , tek bir insan modeli olacak. Adım adım bu porojeyi planlıyorlar.Bunların derdi dünyayı Cennet yapmak.. Dünyayı ölümsüz yapmak..İnsanları da.. özellikle belli seçilmiş İnsanları ölümsüz yapmak. Geri kalan insanları dijital Köle yapmak amaçları bu..  

DEVLET POLİTİKASI HALİNE GETİRMEK AKIL TUTULMASIDIR!..

  Hala bunların korkutmalarına boyun eğipBunların tezlerini ciddiye alıp daPolitika haline getirmek..devlet politikası haline getirmek!..Bana göre akıl Tutulmasıdır.. kim alınırsa alınsızn hiç umrumda değil”  dedi. 

Programdan sizin için seçtiğimiz satır başları ve programın tamamı…

Küresel Çeteler Neyi Amaçlıyor? Great Reset Ne Anlama Geliyor?

Evrensel Düzeni Bozan Küresel Çeteler ve Bakara Suresi 205. Ayet

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ