Malatya Depreminin Yerini, Büyüklüğünü, Zamanı Yazarımız, Deprem Tahmin Uzmanımız Kadir Sütçü Bildi. Peki Nasıl?!.. Haberimizde!..

Ana Sayfa » Haberler » Malatya Depreminin Yerini, Büyüklüğünü, Zamanı Yazarımız, Deprem Tahmin Uzmanımız Kadir Sütçü Bildi. Peki Nasıl?!.. Haberimizde!..

Malatya’da bugün 5.7 büyüklüğünde gerçekleşen depremin yerini, büyüklüğünü, zamanını bilen deprem tahmin uzmanı ve bncmedyahaber.com yazarımız Kadir Sütçü Muhammet Binici ile Söz Meydanı programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalardan sonra ezberler bozulacak gibi gözüküyor. Peki deprem tahmin uzmanı Kadir Sütçü depremlerin Yerini, Büyüklüğünü, zamanını nasıl biliyor?

Kadir sütçü, yer ve uzay biliminin literatürüne dahil etmediği alanlarda çalıştı. Bilimsel sempozyumlarda makalelerini yazdı ve sunumlar yaptı. Bilimsel makalelerini bilim kurullarına sundu. Fakat Kadir Sütçü’nün değimi ile gerekçe gösterilmeden makaleleri onaylanmadı ve bilimsel dergilerde yayınlanmadı. Çalışmalara deprem tahmin uzmanı Kadir SÜTÇÜ  gece gündüz demeden inat ederek çalıştı. Değişik parametreleri inceledi. Bunların arasında DEKOS diye bir sistemi buldu ve geliştirdi. günümüzde ise tüm Dünya’daki meydana gelecek bütün depremleri önceden yerini büyüklüğünü ve zamanını söyleyebiliyor. Bu gün yaşadığımız korkusunu içimizde tekrar hissettiğimiz deprem gerçeğiyle tekrar yüzleştiğimiz Malatya depremini de 31 Temmuz itibari ile 5 gün içinde 5.0 ile 60. büyüklükte olacağını tahmin sitesinde yazdı. 

http://www.dekos.istanbul/dekos.html

Yazarımız gecenin geç vaktine rağmen bizi de gazeteciler olarak bilgilendirdi ve kamuoyu ile paylaşmamızı istedi. Ayrıca bizi de dahil etmiş olduğu Sosyal Medya, SMS ve WHATSAPP gruplarındaki üyelerine mesaj gönderdi. Yine bu konuda yetkili kişilere de durum bilgisi verildi.

BNCmedyahaber.com yazarımız Deprem Tahmin Uzmanı Kadir SÜTÇÜ ile Tüm dünyadaki ve türkiyedeki depremleri nasıl bildiğini Muhammet binici ile söz meydanı programında sizinle birlikte masaya yatırıyoruz.

Bizi takip etmeye devam edin…

CANLI YAYINI BU LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ!…

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ