Marangozun Hayalinden Selahaddin Eyyubi’nin Fethine “KUDÜS” – Benim Minberim “NEKBE”

Ana Sayfa » Programlar » Marangozun Hayalinden Selahaddin Eyyubi’nin Fethine “KUDÜS” – Benim Minberim “NEKBE”

Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programının Konuğu

Edebiyatcı, Tarihci, Gazeteci, Yazar Nurettin Taşkesen

Kudüs, Ortadoğu ve İslam Dünyası Hakkında Hiç Duymadıklarınız Hiç Bilmedikleriniz ve Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Program muhammetbinici.com ve habervakti.com dan da canlı yayınlanacak..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ