MAVİ BALİNA (BLUE WHALE) – HABERİN VAR MI? – TEKNOViA

Ana Sayfa » Basından » MAVİ BALİNA (BLUE WHALE) – HABERİN VAR MI? – TEKNOViA
BİZ DEĞİL OYNAYAN ÇOCUKLAR ANLATTI… Gençlerimizi ölüme sürükleyen “MAVİ BALİNA” oyunu ile ilgili Türk televizyonlarında ilk defa izleyeceğiniz görüntüleri konuştuk… Oyunu oynayan ÇOCUKLARIN KAN DONDURAN AÇIKLAMALARI SİZİ DEHŞETE DÜŞÜRECEK? Oyun gençler arasında ne kadar popüler, bugüne kadar hiç duymadığınız o emir ne? Bilişim Uzmanı Muhammet Binici ile değerlendirdik…

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ