Misyonumuz – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Misyonumuz – Teknovia

Teknovia’nın formatından kısaca bahsedecek olursak öncelikle ileyişime geçilen Üniversitelerin Mühandislik fakültelerinin kurmuş olduğu TeknoParklarda elde edilen projeler çekilip teknolojiyi ön plana çıkartan kurgusuyla sunumu, Türk Mucitlerin buluşları, Türkiye’de ve Dünya’da gelişen en son yüksek teknolojileri, Ülkemizin özellikle SAVUNMA SANAYİİNDE ve Tekno Parklarda, Asma Köprü, Tünel , Hava Taşıtları, Hızlı Tren, Gemi Sanayii, Silah Sanayiinde mühendislik harikaları yaratan MEGA PROJELERİ seyirciyle buluşturmak amacı gütmektedir.

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ