MKE KNT-76 ile Yine Göz Kamaştırıyor, Erbakan’ın Ağır Sanayi hamleleri Teknovia 46. Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Basından » MKE KNT-76 ile Yine Göz Kamaştırıyor, Erbakan’ın Ağır Sanayi hamleleri Teknovia 46. Bölüm Fragman

MKE KNT-76 ile Yine Göz Kamaştırıyor, Erbakan’ın Ağır Sanayi hamleleri Teknovia 46. Bölüm Fragman

 

Havacılığın Duayeni Merhum Necmettin Erbakan’ın Teknik Danışmanı Halil Tokel Açıklıyor; Erbakan’ın Ağır Sanayi Hamleleri Nelerdi? 2023 Hedeflerinde Türkiye Nerede?

MKE KNT- 76 ile Yine Göz Kamaştırıyor?

Personeliniz Binlerce dönümlük arazide nerede merak mı ediyorsunuz?

Sigaraya Savaş Açan Buluşu Kim İcat etti?

Hepsi ve daha fazlası Muhammet Binicinin hazırlayıp sunduğu Teknovia’da

Teknovia her Cumartesi saat 18:15’te kanalınız Akit tv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ