MPT-76’nın Üstün Özellikleri – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » MPT-76’nın Üstün Özellikleri – Teknovia

MPT-76 özellikleri ile göz kamaştırıp, Dünya’nın dikkatini üzerine çekiyor. MKE Silah Fabrikası’ndaki törenle, Türk mühendislerince tasarlanan yerli üretim Milli Piyade Tüfeği (MPT-76), Türk Silahlı Kuvvetlerine teslim edildi. Dakikada 650 atım yapabilmesi ve 600 metre menzile sahip olması nedeniyle dikkatleri üzerine çeken MPT 76, Kar, yağmur, kum, bataklık demeden bütün olumsuz şartlarda çalışmaya devam ediyor. MPT-76 Türk Silahlı Kuvvetleri’nin en değerli silahları arasında yer alacak. Mehmetçiğimiz Türk mühendislerimizin, el emeği göz nuru yerli ve Milli silahla operasyonlar da kendine güveni daha da artacak. 15 Temmuzda selalardan sonra kalplerindeki iman ateşi ile tüfeklerle, toplarla, uçaklarla, tanklarla gelen hainlere, çıplak elleriyle geçit vermeyen Milletin silahı MPT- 76’nın üstün özellikleri

 

29 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ