Muhammet Binici Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı Açıklaması

Ana Sayfa » Basından » Muhammet Binici Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı Açıklaması

Aziz dava ve yol arkadaşlarım;

AK Parti’mizin 16 yıldır büyük bedeller ödeyerek oluşturmaya çalıştığı ‘Yeni Türkiye’ idealinin tam anlamıyla hedefine ulaşması için mücadele yöntemimi bir adım daha ileriye taşıyarak, milletvekilliğine adaylık için başvurumu yapmış bulunuyorum. Rabbim utandırmasın.. Gayemiz belli; ülkemizin daha huzurlu, ileri düzeyde kalkınmış, maddi ve manevi olarak olması gereken noktaya ulaşması için, 16 yıldır verilen mücadeleyi çok daha yükseklere taşımak..

Vizyonumuz açık; Liderimiz’in işaret ettiği 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için bu yolda bir nefer olmak.. Şunu biliyorum; yapacağımız daha çok iş var.. İşimiz vaktimizden çok… Liderimiz’in de ifade ettiği gibi, rehavete düşmeden, uzun ince bir yolda, bıkmadan usanmadan gece gündüz yürümek.. İLERİ… DAHA İLERİ… Milletimizi tüm renkleriyle kucaklayarak, barış ve adaletin en kılcal damarlara kadar hissedileceği nizamı oluşturmaya katkı sunmak..

Türkiye’yi ve aziz milletimizi tehdit eden, fırsat bulduğunda ihanetten kaçınmayan FETÖ ve PKK gibi terör yapılarına karşı mevzide yer almak… Yerel ve bölgesel olduğu kadar, evrensel düşünerek AK Parti misyonunu daha ileri noktalara taşımak.. Mahallemizden, şehrimize, buradan ülkemin her köşesine kadar milletimizin gözü kulağı ve sesi olmak.. Kısacası Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde devam eden ‘Kutlu Yürüyüş’te gayretli bir nefer olmak istiyorum.. Bu anlamda tüm gönüldaşlarımdan destek ve dua istiyorum, Rabbim yar ve yardımcımız olsun..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ