Muhammet Binici ile Söz Meydanı Yeni Sezonda Tv5’te

Ana Sayfa » Haberler » Muhammet Binici ile Söz Meydanı Yeni Sezonda Tv5’te

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programına hasret bitiyor. Yeni Sezonda TV5 Ekranlarına ezberleri bozacak bir programla merhaba diyor.

MUHAMMET BİNİCİ İLE SÖZ MEYDAMI PROGRAMINDA BU HAFTA!..

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programına hasret bitiyor. Yeni Sezonda TV5 Ekranlarına ezberleri bozacak bir programla merhaba diyor.

 Altın, Uranyum, Yerli Tohum, Kenevir Dedi. Başına Gelmeyen Kalmadı. Şimdi de KoronaVirüse Çare Buldum Diyor Bakalım Şimdi Ne Olacak?

 Büyük İstanbul Depremi Gün Sayıyor!.. Peki Ne Zaman?

 Yer Bilim ve Uzay Bilimi ile İlgili Ezber Bozan Açıklamalar!..

Canlı Yayında

 Kayseri Üniversitesi Fen Fakültesi Emekli Kimya Öğretim Üyesi – Prof. Dr. Abdullah Çoban

 BNC Medya Haber Yazarı, Deprem Tahmin Uzmanı – Kadir Sütçü

Muhammet binici ile Söz Meydanı Programında Muhammet Binici’nin Sorularını Yanıtlıyor.

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Kanalınız TV5’te

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ