Nobel Tıp Ödülüne Aday Kanser Araştırması “Selektif Karsinolizis” Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Nobel Tıp Ödülüne Aday Kanser Araştırması “Selektif Karsinolizis” Teknovia

Dünya’daki ve Türkiye’deki En Son Teknolojik Gelişmeleri Ekranlarınıza Getiren Teknovia Bu Program da Yine Dop Dolu İçeriği ile Fark Yaratmaya Devam Ediyor!..

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğı TEKNOVIA Programına Bu Akşam Kanser Tedavileri Araştırmacısı, Kadim Tıp Uzmanı Dr. Turhan Alçelik Konuk Oluyor.

  • Nobel Tıp Ödülüne Aday Kanser Araştırması “Selektif Karsinolizis”
  • Ultraviyole Işın Nedir? Nasıl Tedavi Eder?
  • Türkiye Yine İlki Yaptı. Dünya’da İlk ve Tek Buluş Olarak Tarihe Geçen Gururumuz TOGG’un Far Sistemi

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu TEKNOViA Programında

Program 28.7.2020 Salı Günü Saat: 21:00 den itibaren www.bncmedya.com ve www.muhammetbinici.com dan CANLI olarak yayınlanacak.

Yayına Kalan Süreyi video bağlantısından takip edebilirsiniz!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ