Paramotor – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Paramotor – Teknovia

Paramotorla İnsanoğlu Gökyüzünün ve Uçmanın Tadını Çıkarıyor. Motorlu Yamaç Paraşütü Olarak da Adlandırabileceğimiz Paramotoru Kimler Kullanabilir? Paramatorla İniş ve KAlkış Nasıl Yapılır? Paramotor İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir? Parpmotoru Kullanırlen Nelere Dikkat Edilmelidir? Paramotorda Ne Tür Sorunlar Çıkabilir? Herkes Paramotor Yapabilir mi? Paramotor İçin Uygun Hava Şartları Nelerdir? Paramotor Nerde Yapılır? Sizler İçin İnceledik ve Teknovia Farkıyla Ekranlarınıza Getiriyoruz.

 

15 May 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ