Sultan V. Mehmed Reşat Dönemi – Yakın Mercek

Ana Sayfa » Programlar » Sultan V. Mehmed Reşat Dönemi – Yakın Mercek

Araştırmacı – Gazeteci Muhammet Binici’den Tarihe Not Düşülecek Bir Program Daha – Sultan Reşad Döneminde Çıkarılan Cihad Fetvası İle İlgili Bilinmeyenler Neler?

Cihan Harbine Koskoca Bir İmparatorluk Sokulurken Sultan Reşad’ın Tavrı Ne oldu?

Sultan Reşad’ı Tahta Getirenler, 2. Abdülhamid Han’a Neden Karşıydı?

Dolmabahçe Sarayını “Hüzün Sarayı”na Dönüştüren Ayrıntılar Neler?

Doğumunun 173. Yılında Sempozyumla Anılan Sultan Reşad Nasıl Bir Padişahtı?

Dolmabahçe Sarayı’nda ki Sultan Reşad Sergisinden Çarpıcı Detaylar!

Hepsi ve Daha Fazlası Program Yapımcısı Muhammet Binici’nin Sunumu Araştırmacı Yazar Fahrettin Gün ve Gazeteci Yazar Muharrem Coşkun’un Anlatımı ile Yakın Mercekte!

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ