Tehlikenin Farkında mısınız? Bilişim Suçları ve Kredi Kartı Dolandırıcılığı – Ege Tv Muhammet Binici

Ana Sayfa » Programlar » Tehlikenin Farkında mısınız? Bilişim Suçları ve Kredi Kartı Dolandırıcılığı – Ege Tv Muhammet Binici

Ege Tv Marmara Bölge Koordinatörü Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Canlı Olarak Yayınlanan GÜndem Özel Programında BİLİŞİM SUÇLARI ve KREDİ KARTI DOLANDIRICILIĞI Masaya Yatırıldı.

Muhammet Binici ile Gündem Özel Programına

Hukuk ve Fikir Platformu Başkanı Av. Emir Akpınar

Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Uzmanı Vedat Aydın 

Deprem Tahmin Uzmanı – Kadir Sütçü Katıldı.

Programda özellikle kâğıt para rejiminin son aşamasına getirildiğimiz şu günlerde dijital kartlar ile sanal ortamlarda oluşturulan tehlikelere birbir dikkat çekildi.

İşte sizin için programdan seçtiğimiz konu başlıkları

Dolandırıcılar Kimlik Bilgilerini Nasıl Ele Geçiriyor?

Siber Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Uzmanı Vedat Aydın, kimlik kartı yada dijital kartlara hiç dokunmadan içindeki bilgileri başka bir karta kopyalanabildiğinin altını çizdi programda söyledikleri ise teknoloji ile dolandırıcılığın geldiği aşamayı gözler önünde serdi..

Aydın’ın söyledikleri izleyenleri adeta şok etti.

Bakın Kredi Kartları ve Tüm Dijital Kartlar Ne Kadar Mesafeden Kopyalanıyor?

Av. Emir Akpınar: “Kişisel Veriler Ele Geçirilerek Şer Odaklarına Pazarlandı”

Unutulma Hakkı Nedir? Av. Emir akpınar Tarafından İlk kez Muhammet Binici Gündem Özel Programında Bu Şekilde Anlatıldı

Deprem Tahmin Uzmanı Kadir Sütçü Yine Canlı Yayında Bir Depremin Yerini zamanının ve Şiddetini Bildi. 

Programdan  31 Dk. sonra 5.2 lik Japonya Depremi Gerçekleşti

Gündemİ Belirleyen Muhammet Binici ile Gündem Özel Programın Tamamını Bu Linkten İzleyebilirsiniz…

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ