Tekno Şenlik İçerik

Ana Sayfa » Foto Galeri » Tekno Şenlik İçerik

Gençliğe yönelik, “Teknoloji Bağımlılığı ve Sosyal Media, gençlerin sosyo-psikolojik gelişimi, tarihi tecrübeler,bugün ve gelecek perspektifi” konularının anlatılarak.. “DAHA İYİ, DAHA GÜZEL VE MUTLU BİR GELECEK İÇİN GENÇLERLE ELELE” adı altında okullarımızda konferans, panel, sergi gibi etkinliklerle, sunum ve soru cevaplarla yaklaşık 60/90 dakikalık kültürel etkinlikler düzenlenerek gelecek nesillerimiz biliçlendirilmektedir.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ