Teknovia 26 Bölüm (Nuri DEMİRAĞ, Bilge KUM – MKE – THY Teknik A.Ş. – Pars Roket Grubu)

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 26 Bölüm (Nuri DEMİRAĞ, Bilge KUM – MKE – THY Teknik A.Ş. – Pars Roket Grubu)

– Türk havacılık tarihine altın harflerle geçen, Yurdu baştan sona Demir raylarla ören, “ruhu idealist dimağı realist” kişilik “Nuri Demirağ”ın projelerini torunu Bilge Kum Hanımefendi ile inceledik. – Türkiye’nin en büyük uçak bakımı yapan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş nin başarısının arkasındaki Gizeme kapı araladık – Türk mühendislerimiz yine sahnede, İstanbul Teknik Üniversitesi uzay mühendisliği öğrencileri Amerika’da ki yarışmada yaptığı roketle Dünya’ya parmak ısırttı. – 15 Temmuz’da selalardan sonra, iman gücüyle tanklara çıplak elleriyle geçit vermeyen “Milletin silahı MPT-76” yı sizler için inceledik. Hepsi ve daha fazlası Muhammet Binici nin hazırlayıp sunduğu TEKNOVIA’ da

 

4 Ara 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ