Teknovia 27 Bölüm (Arge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi)

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 27 Bölüm (Arge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi)

– Evliyalar Şehri Bursa Uludağ Üniversitesi Öğrencileri Kendi Tasarladıkları Motor ve Araçla Ödüle Doymuyor. – İdris Güllüce Öyle Bir Söz Söyledi ki… – Özyeğin Üniversitesi Öğrencileri Yaptıkları Mars’ta Yürüyen Robartla Dünya’yı Şaşırttı. -3D Yazıcılar, Artık Hayallerinizin Ötesinde – Devasa Data Centerlar Nasıl Korunuyor, Fiber Teknoloji Nasıl Gelişiyor. – Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Türkiye’nin Stratejik Hedeflerini ve Teknolojik Hamlelerini Teknovia Mikrofonlarına Açıklıyor. Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia da

12 Ara 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ