Teknovia 28. Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 28. Bölüm Fragman

Türkiye’nin dört bir yanında süper zekalı çocukları devlet nasıl eğitiyor ? Dernekler savunma sanayisinde ne gibi roller üstleniyor ? Bursa, Uludağ Üniversitesi’nin yaptığı mini uydu ile NASA’nın düzenlediği yarışmaya nasıl hazırlanıyor ? Robotlar bombaları nasıl tespit edip, imha ediyor ? Hava Savunma Sanayisinde gelinen son nokta… Uçaklara ve helikopterlere nasıl modifiye yapılıyor ? FBI ödüllü parmak izi okuyucusu yapan Türk mühendisin başarı öyküsü… Hepsi ve daha fazlası Muhammed Binici’nin hazırlayıp sunduğu Teknovia’da… Teknovia her cumartesi 12:00‘da AKİT TV’de…

 

16 Ara 2016 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ