Teknovia 29 Bölüm

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 29 Bölüm

-Türk Mühendisinin devrim niteliğinde ki buluşu “Orgaminaral Gübre” Dünya’ya Parmak ısırtacak. -Oyun oynamak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Yine Türk yazılımcılar tarafından, tamamen yerli ve milli tasarlanan “HAZERFEN OYUNU” neden bu kadar eğlenceli -Herkes Havacı Olabilir mi?…. Havacılıkla ilgili bilinmeyenler….. -Süper Güçler neden BİG DATA” nın peşinde ve bu Devletler big dataları ele geçirip neyi amaçlıyor? Ve teknovia Tüm Hızıyla Başladı.

8 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ