Teknovia 30 Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 30 Bölüm Fragman

Teknovia’da Bu Hafta

-Emniyet Mensuplarımızın, Ordumuzun Hatta Dış Ülkelerin Silahlı Kuvvetlerinin Canını emanet ettiği balistik ürünleri nasıl üretiyoruz?

-Milletin Gözünden Teknoloji Bölümünde Beykent Üniversitesi Dekanı Prof.Dr Selehattin Sarı ve Eğitim Koordinatörü Faruk Küçüködük ‘le savunma sanayimizin geldiği son noktayı değerlendirdik.

-Keşif ve gözetleme yapmak amacıyla tamamen yerli ürettiğimiz, İnsansız Hava Aracı Karayel’in Üstün Özellikleri neler?

-İnsansız Hava Araçları nasıl tespit ediliyor? Radar sistemleriyle kilometrelerce alan tek kamerayla nasıl takip ediliyor?

-Kameralar stratejik konumlara nasıl yerleştiriliyor ve nasıl korunuyor? Kamera sistemlerinin hayatımızdaki yeri ve önemi… Hepsi ve Daha fazlası Muhammet Binicinin Hazırlayıp sunduğu Teknovia’da 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ