Teknovia 31 Bölüm Fragman

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 31 Bölüm Fragman

DÜNYADAKİ VE TÜRKİYEDEKİ EN SON TEKNOLOJİK GELİŞMELERİ EKRANLARINIZA GETİREN TEKNOVİADA BU HAFTADA

1. 15 TEMMUZDA SELALARDAN SONRA KALPLERİNDEKİ İMANLA, UÇAKLARA,TANKLARA, ÇIPLAKELLERİYLE GEÇİT VERMEYEN MİLLETİN SİLAHI MPT76’NIN ÜZTÜN ÖZELLİKLERİ…

2. 3 BOYUTLU ŞEHİRLER HAYATIMIZI NASIL KOLAYLAŞTIRIYOR. VE HANGİ ALANLARDA KULLANILIYOR.

3. ÇOCUKLARIMIZ OYUNLARDAKİ İSLAMOFOBİ İLE KÜLTÜRÜNDEN VE DİNİNDEN NASIL KOPARILIYOR?

4. TAMAMEN YERLİ İNSANSIZ HAVA ARACIMIZ TAİNİN ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ NELER?

HEPSİ VE DAHA FAZLASI MUHAMMET BİNİCİNİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TEKNOVİA’DA

 

27 Oca 2017 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ