Teknovia 38 Bölüm Fragman (Teknofest 1. Bölüm)

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia 38 Bölüm Fragman (Teknofest 1. Bölüm)

BİLİM, SANAT, TEKNOLOJİ, ETİK, ESTETİK VE AHLAK. YENİ BİR DÜNYANIN TEMELLERİ ATILIRKEN BİZ NEREDE DURUYORUZ. NEREDEN GELDİK, NEREYE GİDİYORUZ. DÜNYAYI NASIL BİR GELECEK BEKLİYOR. BLACK WEB, DEEP WEB, BLOCK CHANGE, BİTCOİN, AVATARLAR, HÜMONOİDLER UÇAN OTOMOBİLLER, İNSANSIZ OTOMOBİLLER. BU GİDİŞ NEREYE GENOM , UZAY TEKNOLOJİSİ, SİBERNETİK DÜNYA GLOBAL BİR KÖYE Mİ DÖNÜŞÜYOR. BİLGİ, EMEK, PARA VE MALIN SERBEST DOLAŞIMA AÇILDIĞI BİR ZAMANDA BİZ BU İŞİN NERESİNDEYİZ. E-BELEDİYE, E-DEVLET DERKEN E-DEMOKRASİYE Mİ GEÇİYORUZ. BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMLERİ BİZE NASIL BİR DÜNYA VADEDİYOR. SİBER SAVAŞ, SİBER GÜVENLİK, SİBER İSTİHBARAT, SİBER TEHDİT NE ANLAMA GELİYOR. SİBER SUÇLARLA NASIL MÜCADELE EDECEĞİZ. BİLGİ PATLAMASI KARŞISINDA, NEYE İNANACAĞINI ŞAŞIRAN İNSANLAR GİDEREK AGNOSTİK Mİ OLUYOR. DİN, AHLAK, GELENEK BUNDAN NASIL ETKİLENİYOR? HEPSİ VE DAHA FAZLASI YENİ SEZONDA MUHAMMET BİNİCİ’NİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TEKNOVİA’DA TEKNOVİA İSE HER CUMARTESİ ANA HABER BÜLTENİ ÖNCESİ KANALINIZ AKİT TV’DE

 

28 Eyl 2018 tarihinde yayınlandı

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ