Teknovia, Suşehri’de Son Teknoloji İle Yapılan Hayvan Pazarı ve Kesim Merkezinde

Ana Sayfa » Programlar » Teknovia, Suşehri’de Son Teknoloji İle Yapılan Hayvan Pazarı ve Kesim Merkezinde


Anadolunun parlayan yıldızı haline gelen Suşehri, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Bu projelerden bir tanesi ise hayvancılığa en büyük katkıyı sunan unsurlardan hayvan pazarı ve kesim merkezi. Suşehri Belediyesi en son teknoloji ile 2020 yılında Suşehri ve çevre illerin hizmetine sunduğu hayvan pazarı ve kesim merkezi ise bölgede göz kamaştırıyor.

Gazeteci, Yazar, Program Yapımcısı, Sunucu, Yönetmen Muhammet Binici son sistem teknolojiler ile yapılan tesisi yerinde inceledi ve Türkiye’nin Teknoloji Programı Teknovia ile de ekranlara taşıdı.

Çiftçiler bölgede göz kamaştıran böyle bir tesisin olmasından çok memnun.

Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, bölgedeki tarım ve hayvancılığın gelişmesine katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Her bayram olduğu gibi bu bayram da Kurban Bayramı öncesi hareketliliğe dikkat çekerek tesislerin Suşehri ve bölge halkının hizmetinde olduğunun altını çizdi.

Yüksel, Kurban bayramı öncesi tüm personelimiz ile “Hummalı çalışmalarımız devam ediyor. Son teknoloji ile donattığımız yeni tesislerimizle hem besicilerimize hem de yeni mezbahanemizle kasaplara bu sene de güzel hizmetler vermenin gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

Tesislerin ilçe ve bölgeyenin hizmetinde olduğunu belirten  Yüksel, şunları Söyledi:

“Mezbahanemiz 1285 metrekare alana sahip ve son teknolojik teçhizatlarla aynı anda daha fazla kesim yapılabilecek kapasitede. Aynı bölgedeki hayvan pazarımız ise 1300 metrekare kapalı satış yerine sahip ve yaklaşık 250 büyükbaş hayvanın sığabileceği şekilde düzenlendi. Bu alanda, 200 metrekare kapalı ahır, 100 metrekare karantina ahırı, yem deposu, bakıcı evi ve 2 katlı idari bina bulunuyor. Hayvan pazarı ve hayvan oteli olan kompleks içerisinde otopark alanı ve yeşil alan da bulunuyor.”

İşte Muhammet Binici’nin yerinde inceleyip ekranlara taşıdığı tesisin tüm ayrıntıları!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ