Tüm Dünya’ya Adaletten, Barıştan, Özgürlükten Yana “Hello Brother”

Ana Sayfa » Programlar » Tüm Dünya’ya Adaletten, Barıştan, Özgürlükten Yana “Hello Brother”

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu
Özel Yayın” Programında

Yeni Zelanda Saldırısında Şehit Olan 51 Şehidimizin Anısına Saldırının Yıldönümüne Tam 51 gün kala 51 dk’lık Programla Geri Sayımı Başlattık. Ve tüm Dünya’ya Dünya Barışı için Hello Brother Merhaba Kardeşim Dedik.
Muhammet Binici Sordu!.
 Yeni Zelanda Cami Saldırısında Şehit Olan Zekeriya Tuyan’ın Kardeşi Yahya TUYAN
 Filistin Ziyaretinde İslam’a Dair Ön Yargıları Kırılarak Müslüman olan Sunucu ve Yapımcı Lauren Booth (looreen buuth)
 Uluslararası Bilgi ve Algı Derneği Bilim Kurulu Üyesi, Yazar, Dr. Senai Demirci
 Uluslararası Bilgi ve Algı Derneği Başkanı Ömer Lütfi Türkmenoğlu

ve
Ayrıca İslam Karşıtı Söylem ve Siyasetiyle Bilinen ve Bir Partinin Üyesi iken İslam’ın Neden Bu Kadar Hızlı Yayıldığını ve Neden Bu kadar İnananı Olduğunu Araştırmak İçin Yola Çıkan,İslam’ın Etkisi Altında Kalan ve Müslüman Olan Arnoud van DOORN (arnood van doorn) Programa Telefon Bağlantısı ile cevapladı.

Yayınlandıktan hemen sonra Dünya ve Türkiye’nin gündeminden düşmeyen programın videosu platformların engellemeleri sebebi ile ancak şimdi yayınladı.

Hergün bir mabedimiz Irak’ta Suriye’de Dünya’nın dört bir yanında bombalanarak imha ediliyor. Bu görüntüler sosyal medya plotformlarında cirit atıyor içimizi yakan bu videolara sansür yok.
Biz kardeş olalım diyerek çıktığımız el uzattığımız İslam’ın ışığını yansıtmak dostluğu perçinlemek için tüm Dünya’ya #HelloBrother (Merhaba Kardeşim) dediğimizde engel var sansür var. Bu sebeple Özelikle destek için kanallarımıza abone olalım ve elimizden geldiği ölçüde bu ve benzeri programlarımızı yayalım.
İyi seyirler!..

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ