Türkiye’nin Ekonomi Politikası – ABD Seçimleri Sonrası Küresel Dengeler – Azerbaycan – Ermenistan

Ana Sayfa » Programlar » Türkiye’nin Ekonomi Politikası – ABD Seçimleri Sonrası Küresel Dengeler – Azerbaycan – Ermenistan

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Bu Hafta Enine Boyuna ; ABD Seçimleri Sonrası Küresel Dengeler, Azerbaycan Ermenistan Çatışması, Türkiye’nin Ekonomi Politikası Söz Meydanı Programının Masasına Yatırıldı İşte Detaylar

Eğitimden Aileye, Siyasetten Ekonomiye Toplumsal Meseleleri Gündem Yapan Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programında Bu Hafta

Enine Boyuna                         

  • ABD Seçimleri Sonrası Küresel Dengeler
  • Azerbaycan Ermenistan Çatışması
  • Türkiye’nin Ekonomi Politikası Konuşuldı

Ve Canlı Yayında

  • Uluslararası İlişkiler Uzmanı – Prof. Dr. Ensar Nişancı
  • Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi – Prof. Dr. Seyfettin Erdoğan
  • Siyaset Bilimci, Stratejist – Recep Seyyar

Söz Meydanı Programında Muhammet Binici’nin Sorularını Yanıtladı.

Programa telefon ile bağlanan Medeniyet Üniversitesi Öğretim Üyesi – Prof. Dr. Seyfettin Erdoğan – ABD seçimleri sonrası sonrası küresel dengelerin değiştiğine dikkat çekerek “FAİZSİZ İSLAM EKONOMİSİ”NİN önemine işaret etti.

HABERİN VİDEOSU

Uluslararası İlişkiler Uzmanı – Prof. Dr. Ensar Nişancı; Türkiye – Azerbaycan ve Rusya ilişkilerinin olumlu yönde ileriediğinden ve Ermenistan’ın Azerbaycan karşısında fazla dayanamayacağının altını çizdi. Program sonunda  ise Ensar’ın dedikleri birbir gerçekleşti. Ermenistan yenilgiyi kabul etti ve yenilgi anlaşması imzalayarak işgal ettiği bölgelerden çekileceğini açıkladı.

HABERİN VİDEOSU

Siyaset Bilimci, Stratejist Recep Seyyar ise tarihten günümüze ekonomi politikasını örnekleriyle anlattı. Ana fikir olarak ise “Elden Gelen Öğün Olmaz Oda Zamanında Bulunmaz” ata sözüne atıfta bulunarak ithal ekonomi politikaları ile hedefe varılamayacağını vurguladı.

HABERİN VİDEOSU

HEPSİ VE DAHA FAZLASI İÇİN

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ