Yine Bir İlk Yerli ve Milli Döner Tamburalı Top – Aselsan Sivas – Kamu İstihbaratı – Teknovia

Ana Sayfa » Programlar » Yine Bir İlk Yerli ve Milli Döner Tamburalı Top – Aselsan Sivas – Kamu İstihbaratı – Teknovia

MUHAMMET BİNİCİNİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TEKNOVİA PROGRAMINDA BU HAFTA
ASELSAN SİVAS ANADOLUNUN BAĞRINDA MİLLİ VE YERLİ ÜRETİYOR GELİŞTİRİYOR ORDUMUZA KAZANDIRDIĞI ÜRÜNLERLE MEHMETÇİĞİMİZİN GÖREN GÖZÜ OLUYOR.
KAMU YÖNETİMİNDE İSTİHBARAT VE İSTİHBARATIN TEKNOLOJİK ALT YAPISI NASIL OLMALI ARTIK ÜNİVERSİTELERİMİZİN GÜNDEMİNDE
FATİH’İN NESLİ DERİN UYKUSUNDAN UYANDI. GÖRENLERİ ŞAŞKINA ÇEVİREN TÜRKİYENİN İLK DÖNER TAMBURALI 20 MM’LİK TOPU İLKKEZ TEKNOVİA FARKIYLA EKRANLARINIZA GELİYOR.
MUHAMMET BİNİCİ’NİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TEKNOVİA HER CUMARTESİ 18:15’DE KANALINIZ AKİT TV’DE

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ