Yusuf Kaplan: Kürt Türk Meselesi Zıvanadan Çıkmak Üzere

Ana Sayfa » Basından » Yusuf Kaplan: Kürt Türk Meselesi Zıvanadan Çıkmak Üzere

Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programına Konuk Olan YusufKaplan Kürt – Türk Meselesine Dikkat Çekti.

Yusuf Kaplan: Biz teslim bayrağını çekmediğimiz sürece başaramayacaklar. Biz birbirimize girmediğimiz sürece… Birbirimize girmeden kastetmek istediğim şey ne? Kürt-Türk meselesi. Bakın bu mesele zıvanadan çıkmak üzere yani; bu korona meselesinden ötürü konuşmuyoruz Allah’tan ama tehlikeli bir süreç var. Türkler ve Kürtler birbirlerine omuz verdikleri zaman tarihin akışını değiştirdiler. Selahaddin ve Selçuklu’nun çocuklarına bakın. Türkler ve Kürtler birbirlerine omuz vurdukları zaman ikisi de perişan olurlar. Biz buna izin vermeyeceğiz. Başaramayacaklar inşallah.

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ