Yusuf Kaplan’ın Anlatımıyla Türkiye ve Dünya Nereye Savruluyor? – Muhammet Binici ile Söz Meydanı

Ana Sayfa » Programlar » Yusuf Kaplan’ın Anlatımıyla Türkiye ve Dünya Nereye Savruluyor? – Muhammet Binici ile Söz Meydanı

Yusuf Kaplan’ın Anlatımıyla Türkiye ve Dünya Nereye Savruluyor? – Muhammet Binici ile Söz Meydanı Programı’nda Eğitim, Aile , Ekonomiye Dair Ne Var?!.. Ne Yoksa?!..

HaberVakti.com ve muhammetbinici.com ‘dan da CANLI olarak yayınlanacak Muhammet Binici ile Söz Meydanı Program Canlı Yayın Linki:

https://youtu.be/25ecsWILidA

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ