15 Temmuz Kahramanları O Kara Geceyi Anlattı – BNC Medya

Ana Sayfa » Programlar » 15 Temmuz Kahramanları O Kara Geceyi Anlattı – BNC Medya

“Kahramanlarımız” “15 Temmuz” O Kara Geceyi Anlattı.. İman ile Sevince Buhar Camdan Geçiyormuş.

15 Temmuz Kutlama Günü Değil!..

Hain Darbe Girisimi ile Başlayan İhaneti Hatırlama, Hatırlatma, İstikbali, İstiklali, İstikrarı İçin, Canını Veren Şuhedayı Rahmet ve Minnetle Anma, Bedeninden Parça Kopan Gazilerimizi, O Kara Gecede, Canıyla.. Kanıyla.. Çıplak Elleriyle..
Mermilere, Füzelere, Toplara, Tanklara, Uçaklara Göğsünü Siper Eden Aziz Milletimizi Baş Tacı Etme Günüdür.

Unutulmamalıdır ki; Çanakkale’de Kendi Selasinı Okuyup Cenaze Namazını Kılan Bu Aziz Millet,15 Temmuz’da Kendi Selâsına Koşmuş Yine Yedi Düvele Karsı Unutulmayacak Bir Zafer Kazanmıştır.
Tek Dişi Kalmış Canavarlar Şunu İyi Bilsinler..
Damarlarında Ecdadının Asil Kanını Taşıyan Bizler, Gökyüzünde Dalgalanan Ay Yıldızlı Albayrağımızı, Elimizde Sımsıkı Tutup Hayatımıza Tatbik Ettiğimiz Kuran-ı Kerim’imizi Yere Düşürmeyecek.. Camilerimizin Minarelerinin Şerefelerinden Çıkan Selâ ve Ezan Seslerini İlelebet Dindirtmeyeceğiz…

#Unutmayacağız #MilletinZaferi #Unutturmayacağız #15TemmuzDestanı#15Temmuz

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ