350 Öğrenci Daha İntihara Sebep Olan Oyunlara Savaş Açtı!..

Ana Sayfa » Foto Galeri » 350 Öğrenci Daha İntihara Sebep Olan Oyunlara Savaş Açtı!..

350 Öğrenci Daha İntihara Sebep Olan Oyunlara Savaş Açtı!..

Siber Suçla Mücadele Platformu Platformu (USSUM) İntihara Yönlendiren Oyunlar, Sosyal Medya, İnternetin ve Teknolojinin Doğru Kullanımı Oyunlardaki Gizli Şifrelerle İlgili  Konferanslarına Hız Kesmeden Devam Ediyor.

 

 

 

Tekno Şenlik Projesinin Son Durağı,

#Sancaktepe #Fatih #Borsa #İstanbul #Çok #Programlı #Anadolu#Lisesi idi.Toplamda 3 Seansta 350’nin Üzerinde Geleceğin Teminatı Gençler ve Öğrencilerin Rol Modeli Olan Öğretmenler ile  Teknoloji Tadında Bir Gün Geçirildi.

Özellikle son dönemde gelişen teknoloji ile birlikte, teknoloji kullanımın 2 yaş´a kadar inmesinin ardından teknoloji bağımlılığı günümüzün en ciddi tehlikesi haline gelmeye başladı. Ayrıca teknolojinin geliştirilmesi ile birlikte geliştirilen oyunlar, yazılımlar ise adeta gizli tehdit ve tehlike içeriyor.

“TEKNO ŞENLİK”  etkinliği ile “Tehlikenin farkında mısınız?” uyarısı yapan Sosyal Medya ve Bilişim Uzmanı TV Program Yapımcısı, Sunucu, Yönetmen Muhammet Binici: Amacımız; Zararlı okların tümü gençlerimizin üzerine doğrultulmuş durumda. Bizim yaptığımız doğuştan evlatlarımızda var olan cevheri işlemek, özü geliştirmek, önce İnternet, sosyal medya ve oyunlardaki algılara, tuzak ve tehlikelerin nereden geldiğine dikkat çekip, teknolojinin doğru kullanılması ve evlatlarımızın zarar görmemesi için bir kalkan oluşturmak. Sonra ise gençlerimizle saldırılara karşı kendimizi korumayı öğrendikten sonra el ele vererek birlikte sivrisineklerin bataklığını kurutacak tüm Dünyayı doğruya, güzele yöneltecek Oyun, sosyal medya ve teknoloji alanında adımlar atmak olacak. dedi.

Konferanslarda öğrencilerin yoğun ilgi ve dikkati bu konulardaki duyarlılıkları gözden kaçmadı..

 

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ