7. KONYA Bilim Festivali – Teknovia Fragman

Ana Sayfa » Haberler » 7. KONYA Bilim Festivali – Teknovia Fragman

Mevlana Misali Bir Ayağımız Anadolu’da Diğer Ayağımız Dünyalar Dolaşıyor.
Bu Hafta Teknovia Bilimin Merkezi Konya’da,
Teknovia, Konya 7. Bilim Festivalinden Öğrencilerimizin, Mühendislerimizin, Üniversitelerimizim Azmini ve Başarısını Ekranlarınıza Taşımaya devam ediyor.

Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia Programına Bu Hafta

Tübitak Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay
ve Konya Afad İl Müdürü Yıldız Tosun Konuj Oluyor.

Hepsi ve Daha Fazlası Muhammet Binici’nin Hazırlayıp Sunduğu Teknovia’da

Teknovia Her Cumartesi 18:15’te Akit Tv’de

BİLİŞİM & SOSYAL MEDYA UZMANI

TV PROGRAM YAPIMCISI - YÖNETMEN

  • ramazanavukatlık mesleği hukuk mesleği değildir. taraf olan hukukcu olamaz. bence avukatlar hakim yapılsın. iki tarafın haklarını da devletten maaş alanlar korusun. yoksa fakir avukatsız zengin 20 avukat ile çalışıyor hak yerini bulmuyor. adalet taban
  • ramazannoterler hiç bir işe yaramayan kurumlar. boşuna vatandaşın parasını alıyor. bence kapatılsınlar. karşılıklı sözleşme nüshaları var olan kişiler hakkını koruyabilir.
  • Şeyh Müslüm İncedalElektro optik ve savunma sanayi alanında bir çok ürün geliştirdim, bunları programınız aracılığı ile bir yatırımcı ile buluşturmak istiyorum, ürünleri programınızda çalıştırabiliriz, ciddi anlamda ses getirecek niteliktedir.
  • İdris ERGİNİsmim İdris ERGİN Tokat'ın Turhal ilçesinde yaşamaktayım. 18 yaşındayım. Ak Parti 27. dönem Milletvekili Aday Adayıydım. Bir genç olarak AKİT TV'de yürütmüş olduğunuz Genç Görüş programına katılmak istiyor sizinle program yapmak istiyorum.

FACEBOOKTA BİZ